قوانین و مقررات

 

قوانین
-دروازه ملل یک سایت ایرانی است که تمام قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم می باشد.
-کاربر گرامی عضویت و ثبت نام درسایت دروازه ملل به معنی اطلاع کامل شما از قوانین و ضوابط حاکم بر سایت می باشد. -طبق قانون 74 تجارت الکترونیک مصوب 17/10/82 مجلس شورای اسلامی و با عنایت براینکه سایت دروازه ملل مصداق بانک اطلاعات کلیه ی صنایع می باشد مسئولیت نقص حقوق تصریح شده کاربران در قانون فوق از قبیل تکثیر و اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بعهده ی کاربران است.
-بکاربردن تصاویر و مطالب خلاف شئونات اسلامی واخلاقی ممنوع است.
-اهانت و افترا به مقامات،نهادها و سازمانهای حکومتی و عمومی و نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی ممنوع می باشد.
-انتشار اطلاعات محرمانه کشور و اشخاص و مطالب سیاسی و غیراخلاقی در سایت مجاز نمی باشد.
-مسئولیت درج بدون مجوز کلیه ی مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگراست برعهده ی کاربر می باشد.
-کلیه ی محتویات نرم افزاروطرحها و مطالب سایت دروازه ملل متعلق به شرکت بازارسازان نوین میهن بوده و کلیه ی حقوق آن قابل پیگرد قانونی می باشد.
-جعل هویت اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شرکتها و نهادها و سازمانها و نقل مطالب از جانب آنها مجاز نمی باشد.
-از انتشار هرگونه مطالب غیرحرفه ای درخصوص تخریب افراد،رقبا و سایر شرکت ها اجتناب نمایید.
-کاربر به کسی گفته میشود که دارای شرکت یا سازمان حقیقی یا حقوقی در خصوص تولید یا تامین و یا خدمات در صنعت کسب وکار باشد.کاربر باید دارای مدارک هویتی سازمانهای ذیل صلاح بوده و پس از ثبت نام جهت تایید هویت اطلاعات سازمان و مدیریت مربوطه را ارائه نماید.
-کاربرموظف به ثبت کالاها و خدمات مجاز در کشور بوده و و از مواردی همچون اسلحه،موادمخدر،مشروبات الکلی،داروهای نیروزا و سایر ممنوعات باید اجتناب کرد.
-اطلاعات ارسالی توسط کاربر محرمانه تلقی شده و دروازه ملل تمام تلاش خود را جهت حفظ و نگهداری خواهد کرد ولی چنانچه به هردلیل بدون اطلاع و رضایت کاربر اطلاعات آن توسط شخص ثالثی مورد سوء استفاده قرار گیرد سایت مسئولیتی درقبال آن نخواهد داشت.
-کاربران مسئول حفظ کلمه ی عبور و کدکاربری خود بوده و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت عنوان حساب کاربری یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده ی کاربران می باشد.و مسئولیتی متوجه دروازه ملل نخواهد بود.
-دروازه ملل مجاز به کنترل تصاویر و هرگونه مطلب بارگذاری شده توسط کاربر بوده و پس از تایید آن بر روی سایت قرار میگیرد.
-دروازه ملل این حق را برای خود محفوظ میدارد در صورتیکه اعضاء نسبت به رعایت قوانین و مقررات سایت تخلف نمایند،قرارداد عضویت را بصورت یکطرفه ملغی نماید.
-طریقه ارتباط سرویس های دروازه ملل با شما از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه خواهد بود و تنها مرجع رسمی مورد تایید برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت بوده و هیچ روشی جز این طریق برای ارتباط با شما وجود ندارد.
-طریقه ی ارتباط کاربران با کارشناسان تنها از طریق آدرسهای ذکرشده در بخش ارتباط با ما می باشد.
-کلیه ی سفارشات ثبت شده در پروفایل حداکثر 24 ساعت کاری تایید و در سایت بارگذاری خواهد شد و تایید آن از طریق ایمیل به کاربر ارسال می گردد.
-دروازه ملل نهایت تلاش خود را برای ارتقاء رونق کسب و کار در کشور عزیزمان خواهد کرد.

Gate to iran