راهنمای استفاده از سایت

 

راهنمای استفاده از سایت

 

1-سریعترین راه برای جستجو محصول یا شرکت

شما می توانید نام محصول یا اطلاعات شرکت مد نظر خود را  را در نوار جستجو تایپ نموده ودر صفحه نتایج جستجو از روی  HSکد یا لیست شرکتها ویا از لیست محصولات به نتیجه سرچ خود برسید

 

2-ثبت نام

برای ارتباط با سایت یا اعضای آن نیاز به ثبت نام در دروازه ملل می باشد . شما می توانید از لینک ثبت نام در قسمت بالای صفحه اصلی درخواست خود را ثبت نموده و پس از تایید سایت  ،رمز عبور  شما از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد.  و پس از آن می توانید از لینک ورود وارد پروفایل خود شوید .

متقاضیان ثبت نان در دو گروه کاربران تجاری  یا کاربران عادی تفکیک میشوند

کاربران تجاری : اگر شما تولید کننده و دارای محصول می باشید میتوانید با انتخاب گزینه کاربران تجاری وارد پروفایل خود شده و اقدام به تکمیل اطلاعات شرکت ، مدیران ، محصولات ، مدارک و استاندارد ها ،نحوه تماس با ما و…را تکمیل نموده و بارگذاری نمایید ، پس از بررسی محتوا و تایید صحت آنها توسط کارشناسان ما حداکثر ظرف 24 ساعت کاری اطلاعات برروی سایت نمایش داده خواهد شد .

کاربران عادی: اگر شما صرفا تمایل به کسب اطلاعات و استفاده از خدمات سایت هستید و تمایل به ارتباط با اعضای دروازه ملل یا خود سایت هستید میتوانید در لینک ثبت نام تقاضای خود را اعلام نموده و پس از ارسال رمز عبور از طریق ایمیل  به شما وارد پروفایل اختصاصی کاربران عادی شده و از خدمات و سیستم ارتباطی دروازه ملل استفاده کنید .

 

3-خدمات دروازه ملل

دروازه ملل با ایجاد شبکه بزرگ ارتباطی صنایع کشور تلاش خود را می نماید تا با ارئه خدمات تجاری و علمی و پژوهشی قدمی در ارتقائ تولید ملی نماید.

شما می توانید در سایت هر کجا نیاز به خدمت داشته باشید با ارتباط با ما شرح خدمت درخواستی خود  را برای ما ارسال نموده تا در اسرع وقت کارشناسان ما اقدام نمایند.

 

 

 

 

Gate to iran